| anonim_4396 a întrebat:

Acum o saptamana mi-am pus piercing in limba. Vreau sa il schimb dar nu pot desface biluta. E prea stransa oare biluta de jos sau e din cauza ca tija e prea scurta? big grin Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Daca tija e scurta sau nu,doar tu poti sa stii. Scoate limba si vezi daca tija se misca in sus si in jos, daca sunt cativa mm. distanta dintre bila si limba, inseamna ca nu`i prea scurta. Dar nu vad ce legatura ar avea tija cu bila.

Eu am avut in ureche pierce de limbalaughing si am patit asa pentru ca tija era prea groasa iar biluta era luata de la alt pierce cu tija mai subtire. rasuceste mai tare de ea; p

1 răspuns:
| nadyank a răspuns:

Pentru toti iubitorii de piercing Argintarie.ro ofera GRATUIT 2 piercinguri de nas la achizitionarea unui cercel de buric http://www.argintarie.ro/Piercing-din-argint-c-356-s-price-sd-0-pg-1.html