| alexz25 a întrebat:

Buna,aici o sa am nevoie de ajutor din partea fetelor big grin. Care freza vi se pare ca sta cel mai dragut la baieti, si care sa se asorteze bine cu mai multe feţe.Am parul maricel,ma gandeam la ceva pe o parte, dar cum credeti voi big grin.

4 răspunsuri:
| Ssiaa_Anni_1997 a răspuns:

Incearca ca si Harry styles in 2013
Sau ca Zayn Malik tot in 2013

| alexz25 explică (pentru Ssiaa_Anni_1997):

Styles nu-mi place deloc laughing, Zayn ala arata bine, multumesc tuturor pentru raspunsuri happy

| Lolalita88 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search Prima poza din primul rand. :)