| Crinutzaaa a întrebat:

Ajutor! Cum scap de vergeturi?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

1) Motivul pentru care ai vergeturile? Te-ai îngrășat sau slăbit brusc?
2) În afară de ce am specificat mai sus, ele apar și datorită problemelor suprarenale. Acum depinde unde te încadrezi.
O cremă pe bază de propolis este foarte bună.

| Crinutzaaa explică (pentru Azµre):

Am fost mai grasa apoi am slabit, iar m-am ingrasat si iar am slabit... Dar numa pe picioare am.

| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns (pentru Crinutzaaa):

O.o

6 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Cam greu sa scapi de ele, doar chirurgical, din cate stiu, dar le poti preveni cu o buna hidratare, sa bei minim 2 litri de apa pe zi, pentru ca pielea ta sa aiba elasticitate.

Răspuns utilizator avertizat
| elly2love a răspuns:

Ai putea face un masaj anti-celulitic. happy este foarte bun!