| Madytzaaaa a întrebat:

Buna all! De ceva vreme mi-a aparut acnee pe fata, mai mult decat de obicei si am cumparat eritroacnol lotiune. A incercat cineva pana acum? Vreau pareri daca da randament big grin

2 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Să fiu sinceră, nu am încercat-o, pentru că nu am probleme prea mari cu acneea. Dar dacă tot ai cumpărat deja loțiunea, testeaz-o tu, poate că va da rezultate, oricum, depinde și de tipul tău de piele. Știi cum se spune: încercarea moarte n-are. (asta doar dacă faci bungee jumping fără sfoară, s-ar putea să nu supraviețuiești laughing )

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Incearca mai bine masti cu ingrediente naturale (adica ce ai prin casa). Mierea este foarte buna pentru ca are efect antiseptic.