| DiBianca a întrebat:

Buna all
In videoclipul de jos J. LO are o freza foarte misto, as vrea sa stiu daca stiti cu ce aparat i-a facut parul sau daca stiti vreun videoclip cu cineva care isi face freza ei.
Multumesc, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| VivianaEsm a răspuns:

Cu bigudiri, o marime mare. Dar poti si tu sa folosesti bigudiuri sau sa iti faci multe cocuri in cap. Eu cand imi faceam cu cocuri arata exact la fel! Cocuri din astea stranse bine, rasucite.

3 răspunsuri:
| VivianaEsm a răspuns:

Pai ce videoclip? dar daca vrei sa ai parul asa cret ca si scarile folosesti presa, daca vrei parul putin ondulat si sa para natural ondulatorl, iar daca il vrei carliontat cu bigudiuri (diferite marimi) daca vrei altece da-mi videoclipul

| DiBianca explică (pentru VivianaEsm):

Multumesc,am observat apoi caci am uitat sa postez si videoclipul si am pus o noua intrebare, dar acesta era videoclipul:
http://www.tvmania.ro/......81440.html

| DiBianca explică (pentru VivianaEsm):

Multumesc frumos
Numai bine! happy

| VivianaEsm a răspuns (pentru DiBianca):

Cu bigudiri, o marime mare. Dar poti si tu sa folosesti bigudiuri sau sa iti faci multe cocuri in cap. Eu cand imi faceam cu cocuri arata exact la fel! Cocuri din astea stranse bine, rasucite.