| LoveXtreme a întrebat:

Buna all!

vreau si eu sa'mi dati o melodie care sa mearga pe fundalul unui clip cu poze pentru o prietena...
ceva de prietenie...vesel

dau FUNDA!

7 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ti se pare tie ca asta e categoria "Muzica", sau esti mai chioampa tu de felul tau?

| Idontknow69 a răspuns:

Pai.....Asta depinde de ce melodie ii place ei cel mai mult sau prietenei tale ii plac animalele? daca da incerca aici http://www.youtube.com/watch?v=afeayjrFjNI stiu este prostesc dar este cu animale:)) iar daca nu zi-mi ce-i place si gasesc eu ok?

| LoveXtreme explică (pentru Idontknow69):

Poti sa cauti alta big grin?

| Idontknow69 a răspuns (pentru LoveXtreme):

laughinglaughing Eram sigura ca asta ziceai big grin dar tea intrebat ii plac animalele sau cei place ei cel mai mult de ex.:mie imi plac animalele, dar cel imi mult catelusii mici si poate unei persoane ii place altcevahappy
Deci?idea

| Irina_Mihaela_Andronache_1990 a răspuns:

Hi-Q-Asa-s prieteni
Spers sa iti fie de ajutor! Succes!