| TotEu a întrebat:

Buna allz...am auzit ca flotarile sunt bune la dezvoltarea sanilor... xD ...este adevarat? xD

Răspuns Câştigător
| giulia_6563 a răspuns:

Da asa e, dar nu pentru dezvoltarea lor ci pentru tonifierea muschilor care ii sustin...cand mergi la o sala ai sa gasesti niste aparate speiale care te ajuta sa faci exercitii pentru bust in momentul cand faci flotari sau exercitii pentru bust muschiul se incordeaza, si iti ridica putin sanul. o sa para ceva mai ridicat, rotund si mai tare cu timpul o sa creasca si o sa aiba un aspect foarte frumos si cand o sa renunti la sutien ai sa vezi rezultatele, o sa iti spuna altii daca tu nu ai sa vezi nici o schimbare.incearca

8 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Sanii nu au muschi care sa-i sustina, daca faci flotari muschii de sub sani se dezvolta si sustin sanii, facandu-i mai bombati.pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| asya a răspuns:

Nu ii face sa creasca...iti dai seama ca am fi campioane toate la flotari! Se intaresc anumiti muschi si sanii devin mai fermi! Insa regret sa te informez ca nu...sanii cresc doar de la mama natura...sau operatii estetice!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Bineinteles.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da, probabilthinking

| r8driver a răspuns:

Si eu stiam la fel... dar pentru baieti.
posibil s-a functioneze si la fete.

| stefygirl a răspuns:

Poi acum eu nu stiu ptc am sanii mari dar nu suport flotarile si nu fac acum cred ca depinde si de cat esti u de deyvoltata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merg flotarile.

| Stefan_7266 a răspuns:

Pt baieti...la piept laughing.la fete nu cred. happy