| ClassyAndSassy a întrebat:

Buna,am 10 ani si as vrea sa-mi rearanjez camera,nu sa cumpar mobila, doar s-o aranjez...si nu prea stiu cum,daca aveti sfaturi sau poze sa-mi spuneti.
Camera mea e mare,imi plac culorile roz,negru,alb, imprimeuri cu zebra... Poate aveti si tutoriale pe youtube.
Orice merge

1 răspuns:
| blondyna9o a răspuns:

Picteaza-ti peretele, cauta pe net cateva idei cu picturi pe perete si vezi ec iti place. Confectioneaza din hartii colorate cateva lucrusoare care iti plac (stelute, inimioare) si pune`le pe perdele, lipeste`le pe mobila... Sper ca te-am ajutat. Funda?