| Andreeeea177 a întrebat:

Buna am 12 ani si vreau sa ma pensez.Inca nu am o forma la sprancene dar vreau una.Mie frica sa ca o sa ma doara cand merg la salon. Spunetimi daca o sa ma doara! Va rog!

5 răspunsuri:
| 210552 a răspuns:

Nu te doare nu te teme eu tot am trecut prin asta, doar te pisca un pic

| Satres a răspuns:

DOARE AL DRQ doamne fery.

| Benea_Daiana_2000 a răspuns:

Du-te cu incredere. Eu merg la 3 saptamani de vreo 4 sau 5 luni, chiar nu mai stiu.Ei bine, da recunosc ca la inceput doare putin, dar apoi trece. Pe mine ma face cu ceara, depinde si de salonul la care mergi. Consider ca eu mult mai dureros cu penseta decat cu ceara. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput te doare un pic, e un discomfort dar cu timpul te obisnuiesti. Pe mine a inceput sa ma si relaxeze pensatul, nici nu mai doare si ma ia somnul de la lampa aia puternica. laughing

| Mariidc a răspuns:

Buna! Nu te va durea. O sa simti niste intepaturi scurte. prima oara vei lacrima putin. nu ai de ce sa iti faci griji!