| Pufiiiiiii a întrebat:

Buna:)am 13 ani si as dori ca in vacanta asta sa imi fac varfurile/suvite cu albastru de metilen.Parul meu e cam asa:http://www.google.ro./......tp?/imgres
si as vrea cateva sfaturi pentru ca nu stiu cum de face.Ce nuanta imi iese? Si de unde cumpar albastru de metilen? Apropo, se poate fara sa ma decolorez?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Daca vrei sa-ti iasa albastru decoloreaza-ti parul unde vrei sa aplici nuantatorul. Daca il pui pe parul natural iti va iesi un verde foarte urat.

1 răspuns:
| AnneMariie a răspuns:

Stiu ca se poate si fara a te decolora cu Roz, Blonde...Cred ca se poate si cu albastru de metilen.incercahappy