| EuTeIubescMult a întrebat:

Buna am 13 ani si as vrea sa arat si eu mai binewinking, ma machiez foarte frumos ma imbrac de la zara super cool, dar as vrea sa se uite baieti la mine nu-s grasa dar nici ff grasa, dati-mi un sfat site-uri ajutati-ma va rog frum as vrea in a8a acum sa arat mai bine si yoo va rog

Răspuns Câştigător
| Demo8k a răspuns:

Incearca sa fi u insuti, nu te machia si imbraca intr-un anumit fel.
Baietii se uita, doar ca nu ii vezi u happy.

10 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Papusico, in ziua de astazi sunt o gramada, peste tot absolut peste tot pitipoance dotate nu conteaza daca de la mama natura sau cu bisturiu, deci baietii au de unde alege, draga, tocmai de aceea pentru ca sunt n de genul tau baietii nu mai se uita la aspect asa mult cum se uita la capsor, pentru ca puiule degeaba te machezi tu frumos si te imbraci de la zara daca n-ai un neuron in cap. poate ca ai dat si tu de cativa baieti cu cap care na totusi gandeau inainte sa se "dea" la tine, sicer, daca vrei sa un baiat sa se uite la tine incearca sa nu mai fii asa de fitathinking pentru ca probabil exista si ceva baieti normali si de aia esti asa dezamagita, dar o sa gasesti multi cocalari care o sa se uite la tine, da rau o sa ti-o traga si gata, papusa, finish

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate baietii aia asteapta sa deschizi gura. Si, pe urma, fug ca din pusca. Nu pot sa-i condamn. Daca vorbesti la fel cum scrii, e clar: mai ai de lucru. Si nu la "imagine", ci la "sonor".

| Mar a răspuns:

Mai uite de ce nu se uita baietii la voi :ca va machiati de la varstele astea oh go on.nu conteaza ca te machiezi foarte fain dar poate unora nu le place.nu-ti strica tenul cu chestii de genu'(si mai dai si bani degeaba). totusi nu te imbraca provocator raised eyebrows. poate acusa ajungi miley cyrus straight face. imbracate normal. tipii tari mi se par sk8er-ii laughing. da doar nu inteleg la ce vrei sa se uite baiatii la tine? doar nu vrei sa te casatoresti acum laughing. mai ai timp pana la
18 ani (unii chiar imediat se casatoresc laughing). scuze ca te critic dar chiar verti sa fiti ca tutele alea de la televizor (daniela crudu, andreea tonsiu si lista continua.). lasa-te de asta si nu uita nu te criticwinking

| Abcfunny a răspuns:

Ai 59 de kg :O şi nu esti grasa :O?
eu am 53 de kg si am 16 ani si ma simt deja prea grasa:O
Incearca sa nu te mai machezi. iţi strici tenul, iar despre baieţi lasă-i se vor uita ei la tine, dar acum nu ai varsta potrivitawinking

| danutza45 a răspuns:

Robi78 are dreptate.vine admiterea happy mai bine te'ai ocupa de asta

lasa imaginea

o sa ai timp pentru baieti si mai tarziuwinking

| Robi78 a răspuns:

La 13 ani vrei sa se uite baietii la tine? Vine admiterea in liceu.Ai doar 13 ani...Nici buletin n-ai.Frate,incotro se indreapta tara asta? ''super cool''...

| zxzx a răspuns:

Auzi la ea: "ma imbrac de la zara super cool" laughing)))))))))

| EuTeIubescMult explică:

Nu ma imbrac provocator dar sunt jumate nemtoaica si de aia nu scriu corect ok, si nu ma machiez stritent si oricum nu grasa am 59 kg si arat coll zoc yoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca pui foarte mult accent pe cum arati mai pune accent si pe alte calitati si incearca sa fi tu naturala fara make up. UN gloss merge sau mascara dar totusi nu uita tenul tau inac e fara riduri pasteazal fara make up

| frumusica_3241 a răspuns:

Lasa fardurile cu ele te faci mai urata cand o sa faci 19 18 ani o sa arati ca buna de vreo 34 32 de ani mai bine ramai cum esti nu te schimba pentru niste baieti oricum o sa regreti