| Iriskha a întrebat:

Buna happy am 13 ani. si ca orice fata am probleme cu cosurile si cu punctele negre... problema e ca la mine porii sunt deschisi si nu stiu ce sa fac ca sa-i inchiid. Ce imi sugerati sa fac / sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| criisz a răspuns:

Salut! Eu iti recomand cu draga inima curatarea tenului la cosmetica. In acest proces intra extractia punctelor negre dar si inchiderea porilor. Acum s-a mai ieftinit, e in jur de 60 lei sedinta, dar te asigur ca vei fi multumita. Inca din primele zile vei observa luminozitatea pe care o capata tenul.
Succes

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu exista pori deschisi la 13 ani - doar daca nu ti-ai dat cu vreo prostie de crema, fond de ten... etc pe fata

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii.

| pufosheniedebraila a răspuns:

Sa stii ca te poate ajuta si o cosmeticiana.ieri am fost si eu pentru scoaterea punctelor negre si dupa mi-a recomandat sa ma spal cu ceai de galbenele, si de asemenea sa folosesc o crema de gelbenele.pana acum e ok.succes

| pufy6646475 a răspuns:

Cauta pe net sau intr-o revista cv.tratamentele astea cu plante crema de galbenele si ddeastea sunt bune.ai 13 ani nu cred ca poti sa mergi acum la salon sa iti cureti fata