| paulaelena a întrebat:

Buna am 13 ani si http://hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do? artistType&ownerId=233988480&photoFuid=01298658420300vER cRX865842

asta sunt eu :d la scoala m-am gandit sa ma imbrac cu o camasa alba ceva vestuta sau daca nu o curea in talie si niste blugi pana dar incaltamintea? va rog help :x aa si credeti ca miar sta bine cu suvite maro inchis?:x

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Parerea mea:

O camasa alba cu o vesta de blugi, cu o pereche de blugi stramti si cu o pereche de tenesi sau balerini ar fi perfect

Ai parul destul de inchis nu se vor cunoaste, mai bine fa-ti niste suvite roscate sau mai deschise decat parul un castaniu deshis sau un blond chiar

Bafta :*

7 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Buna
1.Imi place foarte mult cum te-ai gandit sa te imbraci:X. eu zic sa nu iti pui o curea in taliebig grin mai bine o vestuta
iar la incaltamite ai putea sa-ti iei niste tenisi negriibatting eyelashes
sau adidasi.
2.maro inchis nu cred ca ar mergehee hee
deoarece si parul tau e tot asa si nu prea s-ar vedea
te-as sfatui ori cu un maro deschis, ori cu un blondbig grin
sper ca te-am ajutatwinking

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Hellaw! Ti-am vazut Hi5`u si esti draguta! :*
Deci, ar merge bine niste, bascheti sau converse. :]
Sau, mai bine uita-te tu in golinda, ca noi nu stim ce incaltaminte ai, si ce nu;]
Si da, ti-ar sta bine cu suvite maro inchis :X
Adica, mie mi-ar placea.
:]
Succes :*!

| paulaelena explică:

Ms tuturor pentru raspunsuri sa stiti ca m-ati ajutat mersi love strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ar sta http://sp2.ro/3178c3

| Alexandrup a răspuns:

Nu conteaza esti frumoasa!

| Ruxynika a răspuns:

Da ti-ar sta misto:X niste pantofiori alb sau negri cu un pic de toc ti-ar sta bine