| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani, 1, 65 cm si o greutate de 60 de kg, mi se pare ca sunt foarte grasa. Care ar putea fi greutatea perfecta pentru mine?

Răspuns Câştigător
| ReplayHD a răspuns:

Esti perfecta, mentinete la 60 kg, esti inca in crestere si o sa iti prinda bine

2 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

55 de kg ar fi perfect dar e ok si 60 din moment ce esti in crestere si o sa te mai inalti.

| sblcmdn a răspuns:

Atunci slabeste daca ti se pare ca esti grasa. Degeaba iti zic ca e potrivita ca tie daca ti se pare ca nu arati bine atunci asta nu am cum sa ti-o scot din cap. Slabeste cat vrei tu ca sa te simti bine si uite : http://www.divahair.ro/......e_varsta/. Bafta!