| DenisFlorinTM a întrebat:

Bună, am 14 ani și mi.am tuns parul pubian cu mașina de tuns parul, mai creste parul nu?

Răspuns Câştigător
| Muhibbi a răspuns:

Normal ca da, e firesc sa iti tai parul pubian pentru ca daca raman smocurile alea mari acolo transpiri mai rapid, pute laughing Va creste, cu toate ca nu asa de rapid ca cel din cap. Sfatul meu ar fi sa nu te tunzi prea scurt caci te va manca. happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha.

| L1feDRAIN a răspuns:

Logic ca mai creste, dar nu te grabi prea tare sa-l tunzi ca va creste mai repede si va devine incomod sa faci asta.
Tunde-te, dar nu complet ai de abia 14 ani.

| WarriorCat a răspuns:

Normal laughing

| Zacase a răspuns:

Nu, ai ramas handicapat, felicitari!

| Bianca_Cristina_1997 a răspuns:

Ia.til fata mea pe tot ce naiba ai ciclu si e nasol...e mica?! are 14ani fratilor?! eu am 15 si ma fac de la 12ani