| Alexandra_6314 a întrebat:

Buna am 14 ani si folosesc relax and tone(aparatul acela de la tv)in special pentru coapse. Voi ati slabit cu acest aparat? daca da cat timp v-ati facut? eu nu am reusit deloc, doar mi se inroseste pielea si ma doare in locul in care fac.chiar merita sa il mai folosesc?

6 răspunsuri:
| Beibii a răspuns:

Merita, e doar o iritatie. ai pielea sensibilahappy

| PinkPanther a răspuns:

Nu cred ca a slabit cieva cu aparatul ala, da e bun pentru celulita, tonificare, relaxare, dar aici i se termina calitatile. Daca vrei sa slabesti fa sport, tine o dieta

| xlmpq a răspuns:

Si mama are de ala si folosea zilnic inainte si nu a slabit deloc.

| PinkPanther a răspuns:

Ca sa nu te mai doara pielea folosestel cu o crema

| Plague a răspuns:

Cum poti sa crezi ca o sa slabesti cu tampenia aia? Ai 14 ani, nu iti trebuie aparate si diete, iti trebuie miscare. Vrei sa slabesti? fa abdomene, alearga, fa gimnastica. Parerea mea: daca vrei sa slabesti fara nici un pic de efort dai dovada de prostie.

| Andreeealala a răspuns:

Toti cei care nu folosesc isi dau cu parerea, e normal sa simti o durere, asta inseamna ca aparatul lucreaza, continua cu timpul te vei obisnui si va da rezultate. E bine sa faci si sport, si sa renunti la anumite alimente.