| paun56718 a întrebat:

Buna am 14 ani si in vara este nunta vărului meu iar eu am nevoie de o rochie de domnişoară de onoare. Unde pot gasi o rochie cu lungime pana la genunchi de preferabil albastra sau alba?

Răspuns Câştigător
| Innsbruck a răspuns:

La magazinele din orasul tau, sigur o sa fie ceva, doar cauta mult si bine, mai ai timp pana in vara!
Sau o alta varianta ar fi sa cumperi material si sa il duci la croitorie.E putin mai costisitor dar macar ti-o face cum vrei tu.

2 răspunsuri:
| dianabaumli a răspuns:

Pe www.famevogue.ro gasesti rochite elegante si romantice in numeroase culori precum albastru sau alb.:)