| Julia_5417 a întrebat:

happyam 14 ani si ma consider o fata draguta si frumoasa :-s. as vrea sa particip la concursuri gen " toddlers and tiaras ". concursuri de frumusete adica... cu trofeee, coroane unde totul inseamna stralucire >:X:X stie cineva astfel de concursuri serioase care se organizeaza in romanai? please help!:X:*

2 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Nu stiu, au fost vara asta foarte multe, organizate de cool girl, mai era unul de la Music Channel, dar banuiesc ca nu mai sunt valabile big grin
In fine, inainte sa te duci, stiu ca trebuie sa ai peste 1, 72[cel putin asa era la concursurile astea tongue], cam 50-54 kg, masurile apropiate de 90-60-90, sa fii cat mai naturala, no piercings, no tattos big grin
In caz ca gasesc ceva, te anunt happy
Si.bafta in cariera ta de fotomodel smug!

| lavynika a răspuns:

Mai asteapta.Concursuri adevarate de frumusete sunt dupa 18 ani. Poti sa participi la miss boboc in clasa a9a si daca vei castiga poti participa la miss boboc bucuresti. Daca si acolo vei castiga ti se vor deschide foarte multe usi.