| nebunademika a întrebat:

am 15 ani si as vrea sa ma fac blonda, imi place foarte mult, am parul lung si de culoare shaten inchis, sprancenele negre si km subtiri, tenul este aproape ciocolatiu, ochii caprui si nu stiu ce sa fac, imi doresc tare mult sa ma fac blonda dar nu situ cum imi va asta. astept parerile voastre daca aveti prietene sau altceva care au incercat! va multumesc

Răspuns Câştigător
| candycarrie a răspuns:

Auci:-s la tenul aproape ciocolatiu si ochii caprui nu ti'as sugera blond:-s pentru ca tu vei fi mai "intunecata" si blondul va "rasari"laughing de obicei persoanele cu tenul deschis se fac blonde si le sta bine. incearca un blond aluna. un saten ft deshis, dar fara blond platinat sau nuante de genul, pentru ca va arata aiurea:-s >big grin

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sincera sa fiu poate fi un succes, dar poate iesi si un dezastru. Ca sa nu regreti dupa aia, te-as sfatui sa intri intr-un magazin in care se vand perucile si sa probezi cateva ca sa vezi cat de bine o sa-ti stea blonda sau oricare alta culoare (sa iei cu tine si 2-3 prietene, ca sa afli si parerea lor). Bafta!winking

| baru a răspuns:

Ma voi indragosti de tine Abia stept sa te vad Pa

| Morenastyle a răspuns:

Scuze, dar tu ai spus ca ai ochii caprui, tentul ciocolatiu, sprancene negre, deci nu iti v-a sta prea ok. pentru a-ti sta bine blonda, trebuie sa ai tenul deschis. la fel si ochii.