| Fatadragutza123456 a întrebat:

Am 15 ani si o problema. Am unghiile la maini mult prea late, mai ales la degetele cele mari. De o luna am decis sa mi le tai pe latime, si arata bine, dar mai mereu am rani din vina unghierei. Stiti o metoda mai buna sa le dau o forma mai frumoasa? Mereu le-am avut urate si acum vreau sa arate si ele mai bine.

1 răspuns:
| Alexxxaa1010 a răspuns:

Du-te la o manichiurista. Poti incerca si tu sa le pilezi, cu pila e mult mai usor si ies foarte frumos, dar, ca sa ai o forma la ele, du-te la cineva care se ocupa cu asa ceva, la un salon de manichiura.