| Magnetism a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa ma apuc de design vestimentar, talent la desen am dar problema este ca nu stiu sa cos sau sa folosesc masina de cusut. Stiti pe unde pot face cursuri zona bacau?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Iti trebuie doar masina de cusut si cartea ei tehnica --- nu-i mare scofala sa inveti sa o folosesti iar indemanarea se va forma cu atat mai repede cu cat o folosesti mai des. Numai bine!

1 răspuns:
| Spufulette a răspuns:

Nu trebuie sa stii sa cosi neaparat, trebuie sa faci o creatie super draguta si sa i-o arati unu producator de moda...Botelaughingeste cel mai bun, incearca-ti noroculhappy