| Biancaify a întrebat:

Bunahappy am 2 problemute: 1. Am fost la farmacie si mi s-a recomandat pentru cosuri un gel-spuma pentru curatare de la Gerovital-Plant si un baton pentru a ascunde cosurile. Spuma aia mi-a uscat pielea destul de rau. si trebuie sa ma dau cu crema hidratanta ca sa nu se observe. da` cosurile nu mi-au trecut. desi pielea imi este uscata pe obraji, in zona barbiei si putin pe frunte.intrebare:Ce pot face sa scap de cosuri si de pielea uscata? (Tratamentele facute in casa nu ma ajuta deloc.)

2. M-am pensta singura. mi-a iesit un model dragut, dar subitre rau de totlaughing cum i-am spus si mamei mele ca trebuia sa ma asculte cand i-am zis ca trebuie sa ma duc la cosmetica si a zis: oo, nu e nicio problema iti dau bani.`` si cand a venit vorba sa ma duc la cosmetica s-a facut ca ploua si ca ea nu a zis asta in viata ei. Cand a vazut cat de subtire sunt pensata a zis ca mi le-am stricat si ca inainte erau mai frumoasa si nu trebuia sa fac asta. acum au inceput sa creasca putine firicele. cat timp trebuie sa le las sa creasca? avand in vedere ca vreau sa ma duc la cosmetica data viitoare si + ca sambata viitoare trebuie sa ma duc la ziua de nastere a unei prietene. multumesc pentru raspunsuri. cel mai rapid raspuns funda si restul vot.

Răspuns Câştigător
| pufyy a răspuns:

Pai in legatura cu pensatu poti folosi uleiul de ricin stimuleaza crestere parului insa nu cred ca poti sa te pensezi saptamana viitoare laughingadica stimuleaza dar nici asa laughing si in legatura cu cealalta problema poti cumpara zinerit (cred ca am scris corect) costa in jur de 30 ron dar iti usuca pieleasad. inse te poti da seara si dimineata cu o crema hidratantabig grin. sper ca te-am ajutatbig grin
si fundita daca se poate big grinbatting eyelashes

1 răspuns:
| norbi01adrian a răspuns:

Nu iiti lua nimic de la farmacie nu-s bune si eu sunt in aceas situatzie.comanda cd ul scapa de cosuri in 3 zile si iti va fi de ajutor.cauto pe google.succes