| Elena321 a întrebat:

Am 9 ani si imi place acest site. Vreti sa-mi spune-ti cum sa imi prind parul vara? Vreau niste coafuri moderne si in acelasi timp dragute. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Buna cum am mai raspuns la intrebari de genul acesta o sa-ti raspund s tie:
poti sa-ti faci cel mai bine un coc care sa-l prinzi bine este si la moda si e si dragut.
poti http://www.divahair.ro/.sa te uiti aici iti face cont iar ei iti vor spune ce mai este nou in ale modei.so gasesti coafuri dragute.totul este sa ti-l prinzi in asa fel incat sa fie cat mai lejer si accesibil tie/.:)
succes app. bine aii venit pe site;)

3 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Doar 9 anisori? si totusi ai bun simt fata de altihappybv tietongue
pai poti sa iti faci 2 codite, legi parul si apoi il rasucesti si iar il prinzi. sau multe codite africane si apoi prinshappy

| Moneyandfame a răspuns:

Nu te cred ca ai 9 ani.Si tot anticpiat iti zic si eu, tine-te de scoala.

| denisika a răspuns:

Pai deoarece este vara iti poti prinde parul in cateva feluri:
1)La fel cum a spus si elly4all, iti poti face un cocl;
2)Te poti prinde o coada in sus si sa ti-o impletesti in jos;
3)Pur si simplu te poti impleti;
4)Iti poti prinde o coada in jos si cu o clama sa iti prinzi parul in sus(eu il port mai mereu);
Dar poate depinde si daca ai parul mai lung cum il am eu sau mai scurt(depinde)...