| LaviiLavinia a întrebat:

Am acum la sf de an banchet.si vreau sa-mi fac o rochie. vreau ca decolteu sa fie in forma de inima si rochia sa fie pe umeri(adica cu umerii dezveliti). Problema e ca sunt lata in umeri.credeti ca rochia asta o sa-mi faca umerii si mai mari?

2 răspunsuri:
| MadutzaB a răspuns:

Nu o sa tii faca mai mari dar nu te va avantaja deloc.Ar trebui sa incerci o rochita cu bretelute sau doar pe un urat.Nu iti lasa ambii umeri la vedere.Nu va da prea bine la imagine.Succes!