| DiDu_7700 a întrebat:

Am aflat ca daca ai al doilea deget mai mare decat primul ramai vaduva de tanara! E adevarat?big grin

Răspuns Câştigător
| heyulika a răspuns:

Ce legatura are un deget cu faptul de a ramane vaduva? Stai linistita si nu te mai gandii la chestii din astea. Daca tu crezi in asa ceva poate sa se intample asa ca eu zic sa-ti ocupi timpul cu lucruri pamantesti.Si stai linistita ca nu are nicio treaba.Sunt doar superstitii.

5 răspunsuri:
| Gabonne1982 a răspuns:

Daca ajungi sa crezi in teoria asta, are toate sansele sa se confirme.Eu zic sa nu crezi pentru ca s-ar putea chiar sa se intample

| Pufi1999 a răspuns:

Eu stiam ca daca ai degetul cel mai mare din familie, tu esti conducatorul("cocosul").

Răspuns utilizator avertizat
| DiDu_7700 explică:

Am uitat sa specificbig grin.la picioarebig grin

| TFK a răspuns:

Nu cred