| annniiiiis a întrebat:

Buna,am avut de platit comanda la oriflame cu suma de 190 lei si am platit doar 130, pot da comanda daca o sa platesc restul de bani maine? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Pai,intreaba si tu pe reprezentant, el poate sa-ti spuna daca da sau nu

| AlexUnderADS a răspuns:

Din cate stiu eu atata timp cat nu a expirat termenul de plata poti da comanda indiferent daca comanda precedenta ai platit-o integral sau nu. Mi se pare normal sa-ti permita sa plasezi alta comanda chiar daca nu este achitata integral cea anterioara. Insa ceea ce pot face ei, este sa nu proceseze/livreze urmatoarea coamanda pana nu o achiti pe cea anterioara. Plata comanzilor nu ar trebui sa afecteze plasarea comenzilor ci doar procesarea/livrarea acestora.

| crazyangel05 a răspuns:

Buna,poti da comanda doar dupa ce platesti si restul de bani