| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am cam adaugat multa grasime anul acesta deoarece sunt ocupat mai aproape toata ziua,am doar cateva ore libere si ma alimentez incorect. Vreau un sfat cum pot sa scap de stratul de grasime de sub piele (Nu vreau sa scap de kg),doar sa ard grasimile stratului de sub pielea de la burta, ce sa fac? P.S Cu ce sa ma alimentez si ce tipuri de exercitii fizice sa fac sa fie efectiv.

2 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Of nu imi spune ca tu chiar crezi in bauturi magice, nu exista asa ceva, magia vine din cat manaci, mai exact mananca treptat catmai putin si o sa vezi magia.

| Xaya a răspuns:

20-30 de abdomene pe zi. Eu cel putin asa fac. Incepe usurel, cu 10 dimineata 10 seara, si creste cantitatea zilnic happy