| puddy a întrebat:

Am cateva intrebari legate de extensile cu cheratina. Parul meu este destul de cret dar folosesc produse de intins si il intind mereu cu placa ( da, da stiu ca nu e bine, dar deh! daca vrei un par drept. ). O data ce imi pun extensile, oare nu o sa se vada urat parul care creste cret? Ok, parul meu nu e cret din radacina dar totusi.

Si, daca imi pun extensii o sa imi pot prinde parul?

Si cum ar trebui sa le ingrijesc?

Eu sunt vopsita blonda, cum o sa imi vopsesc parul cand voi avea extensii?

1 răspuns:
| Nastia a răspuns:

Nu cred ca o sa se vada urat.parul il ingrijesti tot ca pana acum, il vopsesti cum vrei.din cand in cand mai lasa-l si neindreptat.o sa regreti cand nu o sa poti sa-l mai ondulezi, crede-ma.