| valerikaa a întrebat:

am citit pe internet despre o masca pentru puncte negre cu gelatina si lapte, dar ce fel de gelatina trebuie anume? Finda!

6 răspunsuri:
| Barbaraaa a răspuns:

Buna, am incercat si eu masca asta cu gelatina, trebuie gelatina la plic. Este foarte buna masca.Eu am scapat de punctele negre, dar am aplicato de 2 ori. La interval de o saptamana

| valerikaa explică (pentru Barbaraaa):

Pe un site am citit ca trebuie praf, dar in alta granule.Deci care din ele?

| Barbaraaa a răspuns (pentru valerikaa):

Praf trebuie

| Lariiiiiiii a răspuns:

Gelatina la plic thinking

| MihaelaCaty a răspuns:

Pentru a realiza banda pentru indepartarea punctelor negre ai nevoie de 2 ingrediente simple, care se gasesc in orice bucatarie: lapte si gelatina praf, fara aroma.

| treleleuca a răspuns:

Gelatina la plic si fara aromatizatoare