| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Am cont pe lady popular si nu pot sa trec deloc Mastermind, cand fac toate bulinele negre imi zice ca am pierdut, am nevoie de putin ajutor?

2 răspunsuri:
| aia a răspuns:

Randu trebuie sa inceapa cu bila neagra daca vrei incerc eu sa te ajut dar imi lasi contul printr-un mesaj privat si dupa iti schimbi parolahappy

| Pandicorn22 a răspuns:

Trebuie sa rezolvi jocul din cel mult 10 incercari ( im partea stanga a jocului iti arata nr de incercari si premiul de ex: intre1 si 3 incercari si premiul, intre 4 si 8 incercari si premilu, intre 9 si 10 incercari = premilul)
Eu procedez in felul urmator:
- umplu toate casutele din rand cu aceeasi culoare si daca imi apare o bulina neagra indeamna ca am ghicit culoarea si tot asa pana aflu toate cele 4 culori. Emult mai simplu sa jonglezi cu 4 culori. happy
Sper ca te-am ajutat happy