| 1112 a întrebat:

Am doua creme de protectie spf 30. una e de la gerovital sun emulsie de plaja si una de la nivea light feeling si maine plec in Costinesti. care este mai buna? nu neaparat pentru protectie, dar sa nu ma inrosesc? niste pareri va rog. multumesc

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca Nivea, au produse bune in general.

| claudica2703 a răspuns:

Buna! ambele te ajuta daca le aplici regulat, mai ales daca mai si transpiri sau intri in apa. regulat adica sa zicem odata la 20-30 de min. o cantitate rezonabila, nici prea mica nici prea mare, masata pana intra 80% in piele. distractie placuta

| melysza12 a răspuns:

Parerea mea este ca cea mai buna e gerovita sun emulsie de plaja, am folosit-o si inca o mai folosesc!