| AcTy a întrebat:

Am fața în formă de inima, adica am barbia ascuțită, dar am fața cam lata cred pentru ca am obraji, ma pot considera o persoană urâtă?

Răspuns Câştigător
| dianainsta01 a răspuns:

Nu, doamne, cum sa spui asa ceva. crezi ca esti singura persoana cu forma asta a fetei? si crezi ca toti ceilalti oamenii ca tine urati. sunt sigura ca esti extrem de frumos/frumoasa

3 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Sigur ca nu, nu conteaza forma fetei atata timp cat stii care sunt punctele tale forte, o poti pune in valoare foarte frumos si poti accentua partile pozitive. Incearca sa faci un lucru pozitiv din tot ce consideri negativ. happy mereu exista cai.

| farfuriaverdex a răspuns:

Nu te poti considera o persoana urata happy

| KamyHeey a răspuns:

Nu, ce daca ai fata asa? Cred ca esti foarte frumoasa, am mai intalnit persoane care sa aiba fata asa si sunt chiar frumoase ..plus ca trebuie sa te accepti tu pe tine, daca zice cineva ceva da-i naibii ca parerea lor nu conteaza happy!