| brokeangell a întrebat:

Buna am fata rotunda si sunt tunsa asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0. am parul pana la umar toate firele la aceeasi lungime. sa ma filez sau sa raman asa.

Răspuns Câştigător
| RonyJey a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa ramai asa si sa iti lasi parul sa creasca si sa nu il filezi. Cu cat ar fi mai rar sau mai scurt, cu atat ti s-ar pune foarte mult in vedere forma fetei si nu cred ca te-ar avantaja.

2 răspunsuri:
| istoleyourcandy a răspuns:

Sa ramai asa.Te-ar face prea grasa la fata.

| Chirciu_Andrei_1975 a răspuns:

Si eu am tot aceiasi parere ca ea : Eu ti-as recomanda sa ramai asa si sa iti lasi parul sa creasca si sa nu il filezi. Cu cat ar fi mai rar sau mai scurt, cu atat ti s-ar pune foarte mult in vedere forma fetei si nu cred ca te-ar avantaja.