| anonim_4396 a întrebat:

am fost azi la o frizerie, si mi-a gresit femeia aia ceva si a trebuit sa ma tunda chel Nr 1 cum ar veni, si nu imi sta bine de loc ce as putea sa fac as imi creasca parul mai repede?

4 răspunsuri:
| MOOVEMEX a răspuns:

Incearca uleiul de ricin

| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

Incearca ulei de ricin sau foloseste remedi naturale (sa nu cumperi nimic din comert poate o sa iti faca mult mai rau), iar o perioada iti sugerez sa porti ceva pe cap
funda; D

| Dafii a răspuns:

Uleiul de ricin este bun pentru păr.

| Pitiqueex3 a răspuns:

Ulei de ricin costa 3-4 lei, o sticluta mica o pui pe par ramai cu ea 2 ore si dupa spala-te pe cap. Iti va creste, nu repede intr-o zi va dura 2-3 saptamani.