| n3bunyki a întrebat:

am fost vopsita cu casting de la loreal.acum vopseaua s-a dus, dar a ramas o tenta roscatasadStie careva cum as putea sa scap de ea? Funda.

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Mai bine stai asa si se va lua in timp...la coafor iti face ceva si se ia dar iti vor strica parul toate solutiile cu care te vor da

2 răspunsuri:
| Ada11 a răspuns:

Stiu ca se numeste ceva de genul "decapaj". Mergi la coafor si cred ca acolo va putea sa iti regleze problema. Cred ca poti si sa iti vopsesti parul din nou cu o vopsea de la Garnier de un maro si dupa aceea nu o sa se mai vada. Sper. Te pup. A. nu mai folosi vopsea ceva de genul Brillance pentru ca iti lasa niste pete pe scalp ingrozistoare.

| LoOvE a răspuns:

Buna! Eu stiu retea.Atunki cand te speli pe cap, dupa ce te-ai dat cu sampon, spala-te adica clatestete cu zeama de lamaie si apoi clateste-te bine cu apa.

Simplu si nu costa nici un ban.Nu mai trebuie sa te duci al nu stiu ce coafor si sa-ti ia tot salariu...glumeam... dar vb vine'

Ciaw!~~!