| lullaby57657 a întrebat:

Am fruntea foarte lata. Toata lumea imi zice Sakura. As vrea sa imi fac breton dar am parul foarte rar si nu pot. Ce alta modalitate as avea de a-mi micsora fruntea? Multumesc!

3 răspunsuri:
| cristina10cris a răspuns:

Lasati parul desprins.Succes!

| Konata a răspuns:

Cristina are dreptate, daca-ti lasi parul desprins nu se va observa ca ai fruntea lata. Insa, sfatul meu: simte-te bine in pielea ta. Daca asa te-a facut mamica ta, n-ai ce-i face. Cine te iubeste, te accepta asa cum esti. Cui nu-i convine, sa nu se uite.winking

| LazyMode a răspuns:

Asta este o chestie de moment, cand eram mic si eu aveam fruntea foarte mare dar cu timpu' am crescut si acum fruntea mea este normala.Asa e la multi oameni dar se remediaza in timp. Daca nu iti poti lasa parul desprins.Bafta