| danuu_4423 a întrebat:

Am inceput si eu sa ma joc ladypopular de azi si la nivelul 1 spune sa cumpar ceva din mall, am cumparat o gramada, dar nu trec nivelul, si mi-am facut si parul si am inchiriat si apartament, dar asta cu mall-ul nu merge!sad ce sa fac? si mai e ceva, cum salvez obiectele in apartament? ca nu stau dupa ce ies! plisssss

2 răspunsuri:
| Pau a răspuns:

Buna!
Daca vrei, te ajut eu...si stai linistita, nu iti voi fura contul, ca eu sunt lvl 15 (numele domnisaorei ca sa vezi: Pauuuuuuuuu )
Daca ai nevoie de ajutor, da`mi username`ul si parola si te trec euwinking

| Andreea_7327 a răspuns:

Daca tiai cumparat lucruri du-te la cosul de cumparaturi si mai sterge din lucruri ca s-ar putea sa nu ai bani destui ca iti da doar 2000$
si cum sa salvezi obiecte in apartament
te duci acolo sus si este un plus apesi pe plus si o sa-ti apara flori, fereste ect si apesi acolo pe fereste, tapet etc si o sa-ti apara si dupa aia dai tot acolo sus unde era plusu save si gata

funda plzz?