| Claudya54 a întrebat:

Am luat un nuantator de par si fiind prima data cand ma vopsesc as vrea sa stiu daca voi credeti ca o sa aiba reactii adverse. Dau FUNDA celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| xFakeSmilex a răspuns:

Este poisibil. Eu iti recomand sa aplici putin nuantator pe piele, si sa il ti timp de cateva ore. Apoi te speli iar a doua zi daca locul acela nu este rosu sau iritat inseamna ca totul este OK.
Este cea mai buna solutie.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adică?
Urmezi instrucțiunile, poate faci referire la alergie.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Daca e prima oara eu iti recomand mai bine sa mergi la salon, poti face vreo iritatie. Si mai bine dai niste banuti decat sa te trezesti ca nu ti-a iesit culoarea pe care ai vrut-o.

Răspuns utilizator avertizat
| NomGol a răspuns:

Cred ca prima data ar trebui sa incerci pe o suvita mica de par sa vezi daca iese bine si apoi poti sa faci restul parului.In orice caz fi atenta caci e vorba despre parul tau! Sper ca te-am ajutat^^

| Claudya54 explică:

Mi-am facut test dupa ureche cum scrie pe prospect si totul e in regula! Asta inseamna ca pot sa ma vopsesc?

| LumeaDura a răspuns:

Du-te la un salon la care iti place sau daca nu vrei sa pierzi multi bani roaga pe cineva pe care cunosti si sa mai vopsit pe par sa se ocupe si de parul tau dar daca ti-e frica sa nu-ti apara ceva pe fata du-te la salon FUNDA?