| adee_8962 a întrebat:

Buna :*Am mai pus aceasta intrebare odata, da` nu am primit nici un raspuns. M`am vopsit cu noantzator saten deschis [ eu am parul saten inchis], iar acum au inceput sa mi se vada radacinile... Pot sa mai dau cu un tub de noantator peste? chiar daca nu s`a luat toata culoarea?

2 răspunsuri:
| AmelyRain a răspuns:

Da, dar s-ar putea sa ti se inchida culoarea putin, depinde ce fel de nuantator este. Sau ai putea sa te dai cu nuantator doar la radacina, asa ar fi mult mai eficient.

| Maria9666 a răspuns:

Si ce rezolvi? Ca radacinile tot iti vor aparea odata si odataconfused