| milka8ciokolatha a întrebat:

Am mai pus intrebarea, dar nu stiu daca s-a afisat.As vrea sa imi spuneti cum as putea sa imi fac tenisi mei rosii http://images4.okr.ro/......00_700.jpg (nu au chestia aia cu scris) deci cum as putea sa mi fac gri sau negrii?
Multumesc! Funda+voturi (funda la 14 intrebari pe care o sa le pon consecutiv).

1 răspuns:
| Bojthe a răspuns:

Nu poti sa ii faci negrii decat cu vopsea de pantofi sau cu marker pentru textile insa poti sa ii faci roz ii bagi in inalbitorhappy noroc si apropo sunt draguti

Bibibatting eyelashes