| shlerlyn4 a întrebat:

Bunabatting eyelashes
am multi cosi pe frunte si mai ales in par cum sa scpa de ei? niste remedii naturiste?

funditabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Explica-ne si noua in primul rand ce inseamna "cosi" e prima data cand aud cuvantu asta laughing))rolling on the floor))) si cum sa ai "cosi" in par thinking poate in cap :-s laughing

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Chiar dacă vrei să aplici tratamente naturiste, înainte de toate, trebuie să mergi la medicul dermatolog. Este foarte important acest consult pentru că, orice tratament neadecvat poate să lase urme pentru toată viața (semne cicatrici). Apoi poți merge la cosmetician și doar apoi poți face tratamente naturiste, dar atenție! nu la întâmplare. Spray-urile cu apa termală pe care le găsești în farmacii ajută igienei feței dar nu vindecă.
Mari succese!

| Alysée a răspuns:

Pune in cantitatea de sampon pentru o spalare 2 aspirine si dizolvale iar pentru fata cauta la farmacie spirt pentru fata sau date cu suc de lamaie, dar cel mai bine mergi la dermatolog.
Bye-bye!

| Loving a răspuns:

Crema de galbenele

| sagetator a răspuns:

Ar putea sa fie o acnee. pe fata ai putea sa incerci cu faina de porumb si albus de ou. le amesteci pana obtii o "crema". eu folosesc alcool medicinal{spirt} si am fata foarte neteda. ai putea sa incerci si tu. de 2 ori pe zi si dupa o saptamana o sa vezi rezultatul, iti garantez. succes!