| EvangelineDS a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Acum cateva luni am facut o mareee prostie si m-am vopsit roscata peste parul meu castaniu inchis, acum acel roscat inca se vede la lumina mi se vad reflexiile (aproape inexistent), iar inainte de a ma face roscata am avut 2 suvite facute cu albastru de metil si mi se vede putin verde in fata. Vreau sa merg la salon si sa-mi repar parul ca am facut-o de oaie. Adica sa il decolorez sa ajung sa am niste reflexii blonde.Ce sa ii spun tipei de la coafor sa ma faca? Si cam cat o sa coste?

4 răspunsuri:
| EvangelineDS explică:

Vroiam sa spun saten inchis

| SofiaAndreea a răspuns:

Pai...ai putea sa ii spui sa te faca bruneta si apoi sa iti faca reflexii blonde, iar cat despre pret depinde de salonul la care te duci, oricum...nu e asa ieftin! FUNDA?

| Woman2Womanro a răspuns:

Ii spui ce cumoare vrei sa obtii. S-ar putea sa te coste in jur de 100 ron, daca nu mergi cu vopseaua ta.

| merymary08 a răspuns:

Hei daca vrei sa nu te coste mult inttra pe site-urile FunDeal, Zumzi, TopDeals, Kuponiada. Sunt sigura k vei gasi preturi foarte bune 40-60 lei e vopsit fara limita de tuburi plus multe altele in acea oferta