| sabina18 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am picioarele cam groase si as vrea sa le mai subtiez.Ce metode mi-ati recomanda sau diete? Mentionez ca am acasa stepper ,iar la sala nu vreau sa ma duc.Va rog ajutati-ma !

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mia98 a răspuns:

Buna! Am si eu aceeasi problema ca si a ta D: Cea ma buna metoda este sa alergi ca eu cu alergatu am slabit 4 kg int-o luna. Dietele iti spun sigur ca nu au efect.Eu astept ca sa se incalzeaca si sa incep din nou sa alerg. Si aceste ex la fel sunt bune http://www.sanatateata.com/frumusete/exercitii.htm. Succese