| Julieღ a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Am gasit o poza cu Demi Lovato...

http://hollywoodcelebritygossipnews.com/......uty-makeup

imi place foarte mult culoarea parului si as vrea sa ma vopsesc si eu asa dar nu stiu ce culoare a folosit. Mi-ati putea da o mana de ajutor? multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| AdaAndreeaAda a răspuns:

Ii o combinatie de vopsele si are suvite

| chibiusa a răspuns:

Tu nu ai cum sa te vopsesti asa, ca ea nu are doar o culoare in par.
depinde foarte mult si de culoarea naturala a parului tau.
cel mai bine si mai sanatos este sa mergi la un salon profesional si le arati poza cu Demi.
cei de acolo iti vor analiza culoarea parului si vor sti exact ce treuie sa faca pentru a se ajunge la o culoare cel putin asemanatoare.

mult succes

| ancaioanamaria a răspuns:

Daca esti satena poti sa folosesti blond si sa-ti faci suvite... daca esti bruneta poti sa-ti faci suvite satene si blondewinking o sa-ti stea super