| Julyly2089 a întrebat:

Bună, am nevoie de o recomandare de parfum care sa fie cald, dulce + care sa reziste cel puțin 6 ore. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Yaesmin a răspuns:

Prada-Candy

| Mindfulness a răspuns:

9 PM Afnan
Eros Versace Flame
Paco Rabanne Invictus
Jean Paul Gaultier Le Male

Lataffa Asad Zanzibar
Rabanne 1 Million
Creed Aventus

9 PM e cel mai cool și ok pentru tine, și e și ieftin sau Eros Versace Flame asta e ceva mai scump.

| newaccountbye a răspuns:

Sunt adolescentă și îți recomand din suflet SÍ INTENSE DE LA GIORGIO ARMANI. O să te întrebe toată lumea cu ce te-ai dat pentru ca se simte când treci pe lângă cineva dacă se adaptează bine cu pH ul tău. E cel mai potrivit pentru cerințele tale, e dulce dulce

Răspuns utilizator avertizat
| aizen0567 a răspuns:

Cald și dulce vara? nu prea merge

| Julyly2089 explică (pentru aizen0567):

Vreau sa îl iau când începe școala, mai spre octombrie, dar trebuie sa strâng baniilaughing