| Tmcn a întrebat:

Buna,am nevoie de pareri, dau funda.
Shoesii acestia sunt unisex sau vi se par de baieti?
Imagine:
http://static.u-man.ro/images/products/12895/41915_w500. jpg

Răspuns Câştigător
| Vans a răspuns:

Îs faini şi e şi firmă bună.
Cred că-s unisex.

6 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu mi se par de baieti, eu i-as purta. Par destul de finuti in comparatie cu altii de la Element. Deci. unisex.

| vintageheart a răspuns:

Cam de baieti laughing

| AxXeL1124 a răspuns:

Sincer mie mi se par unisex, nu mi se par de baieti am vazut si fete cu asa ceva.

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Unisex.

| iLoveEpicxD a răspuns:

Sunt de baieti.

| alexutzstyle98 a răspuns:

Sunt foarte draguti, si eu am o pereche asemanatoare. ( sunt fata, deci daca ai de gand sa tii cumperi, fa-o ) Element sunt foarte rezistenti si cool cool Funda? puppy dog eyes