| popalex199999 a întrebat:

Am nevoie de un parfum de vara care sa persiste mult. Sugestii? big grin

11 răspunsuri:
| yrynica a răspuns:

Pai sa stii ca nu trebuie neaparat sa cumperi unul. Parfumul portocalelor si a cojii de portocale persista destul de mult si in generat mirosul citricelor. Si vara se recomanda parfumuri din citrice pentru ca mascheaza mirosul de transpiratie, mai ales cand faci sport.

| EllaBååå a răspuns:

STR8. foloseste tata si miroase bestial sau PlAyBoY LoNdOn!

| mgtow a răspuns (pentru EllaBååå):

Aia da playboy si str8 cele mai bune la pret redus. Playboy hollywood e mai misto.

| EllaBååå a răspuns (pentru mgtow):

Bai asta. daca nu iti convine. dc te bagii e un rasp bun. tonguetongue:

| mgtow a răspuns (pentru EllaBååå):

Hi ma nu vorbi ca taranul, eu am zis cu intentie buna ca sunt bune produsele alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in Sephora lasi acolo 300 lei, iti faci si cardul de reducere cu ocazia asta, si asta e. Te-ai ales cu un parfum de fita care o sa reziste intreaga zi. happy

| rutanklan a răspuns:

Parfumul transpiratiei!

| Elial a răspuns:

Eu folosesc parfumurile din gama today/tommorow/always si sunt multumita de ele, adica chiar persista, mai poti incerca si little black dress/little white dress.

| CaRamElLa05 a răspuns:

Pot sa-ti recomand ceva de la oriflame ECLATSPORT for men, clienitii mei sunt multumiti de el. http://ro.oriflame.com/catalog-images/product/global/13261_1.png
Sau Deep impact la fel este foarte bun si e de vara (mirosul).
http://webmadam.ru/uploads/posts/2010-02/1265573049_d16467_2.png
Iar daca iti doresti un parfum mai masculin asa sa atragi repede fetele :D iti pot recomanda signature
http://fimgs.net/images/perfume/nd.2362.jpg
Iar cel mai simplu miros persisten ca si celelalte este parfumul voyager
http://gb.oriflame.com/......v3news.jpg
De ele poti face rost online, sau intereseazata de vreo cunoscuta care este reprezentat oriflame.

| cMmHaarpCord a răspuns:

Givenchy!

| oOMasTerOo a răspuns:

STR8 sper ca o sa iti placa eu il folosesc si imi placewinking.