| MonicaAntonia a întrebat:

Buna happy am nevoie se niste ajutorhee hee am fost vopsita saten si mi-am dorit sa revin la blond. Asa ca m-am decolorat, urmand sa ma vopsesc in nuanta dorita de blond. Doar ca in urma decolorarii, am pete de culoare in par, nu a fost decolorat uniform. Ce pot face sa-l aduc la aceeasi nuanta pe tot ca apoi sa aplic vopseaua? Daca ma vopsesc direct, vor iesi aceleasi pete.

3 răspunsuri:
| Aaxell a răspuns:

Eu iti recomand sa te decolorezi inca o data, de data aceasta asigura-te ca nu mai ramane vreo pata si apoi vopseste-te in culoare dorita. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, decat sa te decolorezi.
Sau ai putea sa te duci la un stilist, pentru ca iti va iesi mai bine, fara pete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decapaj. Ori acasa ori la coafor, mai bine coafor.