| julietadya a întrebat:

Buna am nevoie si eu de putin ajutor! Am un inceput de mustata si nu stiu cu ce sa il epilez! Nu se vede asa tare dar ma deranjeaza! Ma puteti ajuta fetelor? Dati-mi cateva exemple de cerema sau aparate cu care sa o pot epila! Va multumesc anticipat:*

6 răspunsuri:
| saysayonara38 a răspuns:

Cu bigu

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cumpără-ţi benzi mici depilatoare de la Veet. O singură bandă costă în jur de 2-3 lei. Se aplică, se ţine preţ de câteva secunde, se trage, şi gata!
O zi frumoasă!

| cat a răspuns:

Cel mai bine cu benzi epilatoare speciale pentru mustata. Se gasesc la raionul cosmetice din supermarketuri.

| coliflor a răspuns:

Alege intre:crema decoloranta,benzi de epilat,epilator, penseta, indiferent ce dar nu lama.

| Lora a răspuns:

In nici un caz cu bigul, foloseste ori crema, ori benzi de ceara reci, ori ceara calda.

| Anamarya_2665 a răspuns:

Cel mai simplu este sa iti dai cu crema depilatoare pentru mustata...succes