| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Am niște extensii de păr brunete de pe vremea când și părul meu era așa. Acum Eu sunt șaten deschis /închis depinde de sezon … săteanul standard să sic așa, culoarea mea naturală. As vrea să decolorez extensiile și să le aduc cumva la culoarea mea. Oare este posibil? Ce oxidant sa folosesc? Sau exista vreun nuanțator pentru parul meu care sa iasă nu mai vreau o culoare permanentă. Menționez ca extensiile sunt din păr natural. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NoOne18 a răspuns:

Buna,nu stiu ce sanse ai sa primesti raspunsuri la acrasta intrebare. Sfatul meu e sa intrebi pe grupul de pe Facebook "totul despre par", mi se pare ca are 100k membri, o sa afli raspunsurile de la ele

| gdsjdpUAS a răspuns (pentru NoOne18):

O, ce idee bună! Sunt in grup, dar uitasem. Mulțumesc mult!

| NoOne18 a răspuns (pentru gdsjdpUAS):

Cu drag! Si mai sunt grupuri de genul cu 50k-100k membri, trebuie sa cauti.Si trebuie sa fie cineva sa te ajute in acest domeniu.